
19 értékelés a következő termékről:Cat´s Best Sensitive macskaalom
Töltse fel termékfotóját|
Nagyon rossz
30 éve vannak cicáim. Ez idő alatt kipróbáltam néhány almot. Eddig ez volt a legrosszabb választás. Nem csomósodik, kiszedéskor atomjaira hullik. A szagot egyáltalán nem köti meg. Két szőnyegen keresztül jönnek ki az alomtálcából, de így is tele van az apró szemcsékkel az egész lakás.
|
nagyon poros
A macska és a környezete is csupa por és amikor takarítom a cica wc-t, akkor a szemem telemegy porral. Régen jobb volt, amikor szemcsés volt ez a termék.
Gyenge
Nagyon porzik, tele van vele a lakás az alomtálca előtti szőnyeg ellenére.
|
jobb, mint az original
Nagyon jól funkcionáló alom, gyorsan összecsomósodik, teljesen szagzáró, a cicáim is gyorsan megkedvelték. Nem esnek szét a csomók, a cicák nem hordják annyira szét, de amit széthordanak, még könnyebb is összetakarítani, mint az original nagyobb szemcséit. Csak ajánlani tudom, megéri azt a kevés árkülönbözetet.
|
Jó alom
Kiadós, könnyen takarítható, bár egy idő után kissé feltapad az alomtálca falára, de nem vészesen, kitart a következő takarításig. Valamennyit kihord belőle a cica, de azt a szőnyeg felfogja.
Füstli
Tökéletesen csomósodó, teljesen szagzáró bio alom.
jó, de porzik
Apró szemű, jól elnyelik a szagokat, jól csomósodik, szuiper, hogy lehúzható a wc-n, egy töltés sokáig "friss" marad, de az apró szemek mindenhol megtalálható a lakásban.
|
Egyszerűen szuper!
A Cat’s best origi helyett vettem(mert amaz az utóbbi időben nagy csalódás volt)- azelőtt évekig az origit használták... Viszont ez abszolút várakozáson felül teljesített: teljesen elnyeli a szagokat, és(rendszeres takarítás mellett) akár 3-4 hétig is működik!!! A pisicsomók nem esnek szét, könnyű kiszedni. 1etlen hátránya, h extra finom szemű, ezért eléggé szemetel...Viszont ár-érték arányban nagyszerű!!
|
Várakozáson felüli
Rendkívül takarékos jó szagmegkötő, nagyon sikeres választás volt. Eddig ez magasan a legjobb alom, amit kipróbáltam.
Nagyon jó, de nem hosszú szőrű macseszoknak
Jól csomósodik, szagtalan. De hosszú szőrű macseszoknak nem ajánlom. Nekünk ragdollunk van a mancsába meg a szőrébe is beleragadt és hordta szét. Rövid szőrű cicáknak szerintem kiváló.
|
Szuper
Az alom tenyleg egy szuper alom. Ezt sem hordjak ki a cicaim jobban mint a masikat. Viszont hatalmas elonye, hogy szagtalan a lakasom, cicaim rogton elfogadtak es szeretik.jol csomosodik, nem ragad le a talca aljara, konnyen kiveheto. En csak csupa csupa jot tudok irni rola!
The best
A legjobb macskaalom, ami a piacon van!!! Puha, könnyű, azonnal csomósodik, nincs szag...a cicáim imádják :)
|
Cat´s Best Sensitive
Istálló szaga van pár nap után, a kis szemek miatt mindenhol a lakásban széthordták a darabkákat. Elfogadhatóan csomósodik, a pisi szétesős, a szagokat nagyjából megfogja. Nálunk nem vált be.
Több, mint amit vártam
Próbaképpen a kis kiszerelést vásároltuk meg. Még csak egy hete használjuk, de a cicáimnál óriási eredmény, hogy szinte kizárólag ebbe végzik a dolgukat, pedig két almostálca van. Ami a legjobban tetszik, hogy az egy hét után ugyanolyan faforgács illata van, mint amikor kibontottuk, és semmilyen végterméknek nincs szaga.
|
Anyagilag is bevált
2 hónapja vásároltam először próbaként ezt az almot. 3 cicám van, és egyik sem akarta használni, mikor az alomtálcába öntöttem. Vártam egy fél napot, aztán gondoltam egyet és a Cats-Besthez öntöttem egy kevés Tigerino almot is. Azóta így használják és nem idegenkednek. A nedvszívó képessége kiváló, jól szagtalanít. Azért nem teljesen porszegény és tényleg tele a lakás az alomszemcsékkel. Ezután is keverve ezt fogom használni, mert nagyon gazdaságos, teljesen szagtalan, elégedett vagyok.
|
Jó...de
Sok szempontból nagyon jó alom, jól tartja a szagokat, gazdaságos, jól csomósodik, de sokkal jobban széthordták a cicák, mint ennek az alomnak az öko változatát, pedig már az is szemetelős alom, de ehhez képest amellett tisztaság van. :D :)
|
Jó...de
Sok szempontból nagyon jó alom, jól tartja a szagokat, gazdaságos, jól csomósodik, de sokkal jobban széthordták a cicák, mint ennek az alomnak az öko változatát, pedig már az is szemetelős alom, de ehhez képest amellett tisztaság van. :D :)
Majdnem hibátlan
Az összes többi Cat's Best alomhoz hasonlóan a Green Power termék minősége is kifogástalan, a cicák azonnal elfogadták és használni kezdték. Az egyetlen negatívum ami felmerült az az, hogy valóban nagyon apró szemű és az én cicáim (elsősorban a hosszabb szőrű) bizony nagyon is kihordták a zárt macska wc-ből, csapóajtó ide vagy oda, úgyhogy rengeteget kellett takarítanom utánuk. Ezért inkább maradunk a már bevált Öko Plus és Nature Gold almoknál.
szuper
Hihetetlenül jól csomósodó alom, így nagyon gazdaságos. Szag megtartó képessége is nagyon jó. Egyetlen hátránya, hogy nagyon apró szemű, így a lapátról takarításkor könnyen leszóródik, viszont az én hosszabb szőrű macskám nem hordja ki.
