
14 értékelés a következő termékről:Biokat´s Classic Fresh 3in1 macskaalom
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (14)

|
18 l
Nagyon rossz
Nem csomosodik nem köti meg a szagot! Nagyon jókat ír róla a gyártó sajnos az ellenkezője. És ahhoz képest drága. A legolcsóbb kategória is jobb ennél. Nagy csalódás!
|
Termék jó kiszállítás botrány
Az alom rendben van, a hozzájutás a sameday futárral csak a szerencsén múlik…
Használhatatlan
Sajnos, csak 24 óra múlva csomósodik. Addig, porlik, szétesik, széthull. Szürke színű, amitől nem látszik a piszok, pláne az apróbb darabok. Cicám sem használta örömmel, csak éjszaka, míg csukva volt az ajtó. Nem ajánlom sem cicáknak, sem a gazdiknak.
|
Megváltozott, rosszabb lett
Régebben azért rendeltem, mert ez a zöld változat jó illatú volt és tényleg jól csomósodott... Most viszont miközben kiszedni próbálom lapáttal a pisi-csomókat szétesnek elég rendszeresen. Sajnos megint kategóriát kell váltani és drágább változatot venni, mert ez már nem jó. :(
|
Gyenge minőségű
A termék nem csomósodik, darabjaira hullik takarítás közben.
Nem fogok többet rendelni belőle.
|
Szétesik és büdös
Nem lehet rendesen kitakarítani, mert szétesnek a csomók, keresztül folyik rajta a pisi, és szétterül az alomtálca alján.Nagyon porol.
Nagyon büdös pisi szaga van az egész helyiségnek, hiába takarítjuk. Nem ajánlom senkinek
Borzalom (mármint nem borz alom :) )
A 2016-os értékelések miatt vettük, de úgy tűnik azóta változott. Kiöntéskor száll a por, szinte befulladok tőle. Szagmegkötés minimális. Csomósodás oké egészen addig amíg ki nem akarod venni lapáttal, akkor elemeire hullik és így ki sem tudod venni. Sosem használtunk ilyen rossz almot...
|
Leggyengébb
Nagy reményeket fűztem a termékhez, de sajnos egyiket sem tartotta be az ígértek közül:
- csomósodás nulla (2 naponta teljes takarítást igényelt, mert széthullott minden)
- szagtalanítás nulla
- ugyanúgy kihordták, mint az olcsóbbik almokat
- semmilyen illata sem volt
Nemtalált
Nagyszemű alom, gyengén csomósodik, a szagokat sem köti meg, a legolcsóbb almok színvonalát hozta, a porolást leszámítva. Nagy csalódás volt.
A márka apróbbszemű (micro) változata viszont 5*.
|
Kedvencem
Hosszantartó kellemes illat árad az alomból és kellemes illatú lesz a macska szőre is.
Legjobb
Még nem találtam jobb almot ennél. Az ára is jó.
Biokat´s
Igazából mindegyik Biokat´s alommal eddig elégedettek voltunk.
Fresh 3in1
AZ elejétől kezdve ezt használjuk. Jó, ezért nem tervezünk váltani.
|
macskaalom
Próbáltam már drágább és olcsóbb almot is de ami ennél nagyon tetszik hogy jól csomósodik. Nekem kicsit erős az illata de hamar hozzá lehet szokni és még mindig jobb, mintha vizeletszagot kellene szagolni. Bátran ajánlom!
