
29 értékelés a következő termékről:animonda Milkies változatok vegyes csomagban
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (29)
|
Világkedvenc
A scottish foldunk imádta! 😻 Mostmár követeli, hogy minden nap adjunk neki, igazi függő lett, dorombolva eszi és nagyon hízeleg érte.
Cicánk kedvence
Praktikus kiszerelésű, nálunk napi egy fogy belőle, vélhetően finom ☺️
|
Legjobb termék!
Imádják a cicáim!
|
Kedvenc
16 éves cicám elég válogatós és nem szeret inni, de ezt imádja. Minden nap kiköveteli magának, és ha meglátja a kezünkben a csészécskét, már jön is.
|
A cicám imádja!
Válogatós létére majd meg őrül érte!
|
Tökéletes snack, sok szemét a maradék
Kicsi, könnyen nyitható, könnyen kiönthető, pont elegendő mennyiségű nasi, mind elfogy. Jó lenne olyan csomagolásban, akár sokadagos flakonban, adagolókanállal forgalmazni, ami nem termel ennyi szemetet.
|
Fincsi
Szeretik a cicák, csak nagyon kevéske van 1 tasakban :))
|
Imádja a cicám
Nagyon jo termék szuper összetevőkkel, amellet h a cicám imádja még egészséges is számára! Csak ajánlani tudom
|
Kedvenc 🙂
Jutalomfalatként kapják a cicáink kétszer egy héten, az utolsó cseppig benyalogatják a tányérról. Ebbe szoktam tenni a gyógyszereket is, ha éppen kapnak valamit, úgy is elfogy.
|
Cicatej
A mi cicánk imadja
|
Imádják
A próba csomagot rendeltem először, szinte ki sem tettem a tálkába, már el is tűnt mind a 4 kapszula tartalma. Most fele-fele arányban langyos vízzel hígítom (össze is öntöm néha az ízeket, fajtákat), így is pillanatok alatt elfogy. Az inni nem szeretői cicáim is rácsavarodnak a tálkára :-)
|
Ez a mindene
Kiscicám kedvence
Este dörgölőzik a dobozhoz és dorombol, úgy kéri
|
Kedvenc!
Az ingyenes mintából rendeltem kíváncsiságból, a cicám nagyon ritkán fogad el tejet. Ezért a lefetyért teljesen oda van!...imádja! egyszerre benyalta volna mind a négy kis pohárkával!
Kedvenc
Jutalomként kapja cicám, imádja.
|
Folyadékpótlásnak hasznos, egyben jutalomfalat is
Marci már akkor megőrül, ha kiveszem a dobozból, Alig tudja kivárni, hogy eltávolítsam a fóliát. Egy hátrány, valahogy nem praktikus a kis csésze, ha nem használok plusz alátétet, minden is tejben úszik.
|
Imádják
Imádják a cicáim. Már ha látják, hogy bontom az egyik kapszulát azonnal tudják mi az. Jönnek és kérik, ha egy nap nem kapnak. Néha a száraztápjukra öntöm rá és úgy is imádják.
|
Mennyei
Az összes macskám oda van érte, kár, hogy ilyen rettenetes ára van.
|
imádják
Literszám bírnák enni, annyira imádják.
|
Mindent eldobnak
Akármit is csinálnak, amikor meghallják, hogy nyitom a fület már szaladnak hozzám. Imádják.
|
Nagy kedvenc
Pandi cicám minden délután kap egy Animonda Milkies-t, amit élvezettel lefetyel ki a csészéből. Alig várja a "napi szertartást" és ha nyílik a csemegés szekrény ajtaja, a lakás bármely pontjáról azonnal odarohan. Folyamatosan rendelem a terméket, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
