
8 értékelés a következő termékről:Curver táptartó kutyáknak
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (8)
|
Praktikus
Már több mint 10éve használatban van. Semmi baja.Nagyon elégedett vagyok a termékkel.
|
Jó választás
3 hete van nálam használatban. Remek választás volt. Eddig nem csalódtam benne .
Könnyen nyitható, megfelelően zár. Dísze a tárolómnak mivel a kutyatápos zsákot nem kell kerülgetnem. Nem is tudom miért gondolkodtam hetekig, hogy megvegyem.
|
Praktikus
Kettő darabot rendeltem (20kg), nekünk nagyon bevált. A termékekből semmi nem tört le, jól használható. Nagy előnye, hogy van kereke, így könnyebb mozgatni. A mérőpohár is praktikus.
|
Curver szárazeledeltartó
Sajnos a tetején a kis ajtó füle amivel nyitjuk, pár hónap elteltével elrepedt, majd letört. Úgy gondolom erre jobb megoldást kellene találni, mert a napi használatot nem bírja.
|
A legjobb táptartó!
2015-ben rendeltem a Zooplustól. Lakásban tartjuk a tápot,fontos volt, hogy legalább egy zsák 8kg-os táp, az adagolóedénnyel beleférjen és bent maradjanak az illatok. Mai napig kifogástalan állapotban van. A dekoráció sértetlen, a görgők kifogástalanok. Könnyen tisztítható (új zsák nyitásakor enyhén szappanos szivaccsal áttörlöm kívül-belül, lezuhanyoztatom és teljesen kiszárítom).
Kialakításának hála, nem okoz gondot takarításkor sem,mivel könnyen mozdítható. A fogantyú erős, stabil.
|
Nem ajánlom
Műanyag a zárófedél, pattintani kell a nyitáshoz.
Az első napon eltörött...
|
Eledel tartó
Teljesen meg vagyunk elégedve az eledel tárolóval! Nagyon jól illeszkedik, nem érezhető a táp illata egyáltalán, könnyű használni, egy pattintás és lehet lapátolni a tápot, külön tetszik, hogy gurul. ;)
Megéri az árát!
|
Pontosan ilyet kerestem!
12 kilós zsákban veszem a száraz tápot, sajnos a zsák nem zárható,ezért kerestem egy jól záródó(!) tárolót. Hangyák is vannak a lakásban amik ellen tökéletes a tároló mert gumitömítéssel záródik nem csak “rápattintom” a tetőt! Plussz az is hogy nem lesz az egész konyha táp-illatú/szagú, mert van egy külön kis ajtó ahol venni lehet tápot, saját a dobozhoz járó mérőpohárral!
