
15 értékelés a következő termékről:Royal Canin Golden Retriever Adult
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (15)
|
Szuperjó táp
Akár csak a puppy, ez is szuper a goldiem részére. Nagyon szereti, és nem okoz problémát a gyomrának sem. Ami más tápokkal szemben sajnos nagyon érzékeny.
Royal Canin Golden Retriever Adult
Golden retrieverünk nagyon jól tolerálja a tápot és teljesen fitt.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Kirának ízlik
Szuka golden retrieverünknek nagyon ízlik és jól tolerálja. Nekem személy szerint hosszú távon túl drága és nem találok minden összetevőt 100%-ban természetesnek.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Etetési útmutató
Az etetési útmutatót túl nagyvonalúnak találom. Általánosságban nagyon ajánlom a tápot!
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Golden Retriever
3 évesen fogadtuk örökbe Lucyt és onnantól kapja ezt a tápot. Korábban biztos nem ezt kapta, mert egyszerűen kivirult.
Golden Retriever Adult
A legjobb. Más nem is tudok hozzá fűzni. Goldiknak nem is szabadna mást adni. Izületek, emésztés szőr minden rendben nálunk.
Pompás eledel
Egy ideje már a Royal Canin Golden Retriever tápot használom. Jimmy kutyámnak nagyon szép a bundája és már nincs ekcémája. Azonban az ára nagyon magas!!
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
A legjobb a kutyámnak
21 hónapos Merlin nevű golden retrieverünk kiválóan tolerálja a tápot. A számára szükséges mennyiséget napi három adagra osztom el. A szőre fénylik és vitális, temperamentumos állat benyomását kelti.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
|
Minőségi eledel az "öregnek"
Kutyánk már 10 éves is elmúlt és imádja ezt a tápot, akkor sem unja meg, ha minden nap ezt adjuk neki. Nincs súlyproblémája, a bundája is szép fényes és minden a legnagyobb rendben van. Nem is látni akutya korát. Kicsit drága eledel, de szívesen megveszem neki, mert szeretném, ha még sokáig egészséges maradna...
Szuper kutyatáp
szuper kutyatáp!! A kutyánk szívesen eszi, szép szőre lett tőle és nem is hullik annyira, mint előtte.
Kitűnő eledel
Évek óta van golden retrieverem és már sok mindent próbáltunk. Amióta ezt a tápot kapják, a kutyáim fittek, nincsenek emésztési problémáik, szép a bundájuk, formában tartja őket. Fenntartás nélkül ajánlom.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
SZUPER ELEDEL
A kutyánk szuperül tolerálja, nincs elhízva, egyszerűen kiváló. Megéri a pénzt.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Szuper táp
Nagyon jó táp. Goldienk Dana nagyon szívesen eszi, szuperül tolerálja és még jutalomfalatként is szereti séta közben.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Szuper táp
A táp igazán szuper. Goldenemnek ismét szép, puha és fényes bundája van. Nagyon ajánlom!
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
Nagyon jó, sajnos nagyon drága!
Goldi szukánk már kicsit idősebb és egyre nyugodtabb és pufókabb. Ez a táp ezt kompenzálja és nagyon jól tolerálja. Ajánlom, de nagyon drága.
Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
zooplus.de oldalról fordítva
