
14 értékelés a következő termékről:Markus-Mühle Rotwild szarvas
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (14)
|
Elégedett vagyok
A kutyám imádja, tréninghez is kiváló jutalomfalatként. Az emésztése rendben van a táp mellett. Láthatóan izmosabb lett, energikus és jó kondiban van.
|
Non plus ultra
Három Magyar agaram van, akik hús etetés mellett 2½ éve kizárólag ezt a tápot kapják.
Minden tekintetben bevált, ezért táp ügyben nem is keresgélek más megoldás után.
Ez a gondom a jövőre nézve letudva:)
|
Csak és kizárólag
Kedves ismerős ajánlotta. Az első perctől imádják. Nem kísérletezek már más táppal. Perfect!
|
Szuper
Szép napot
Nekünk nagyon bevált mint a termék mint a szállítás szeretem a gyorsaságukat és hogy a francia bulldog kiskutyák mióta ezt eszi nagyon aktív, elmúltak a széklet problémák és fényesebb a bundája !! Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve köszönöm szépen önöknek 😘
|
bevált
A kutyusunk nyers étrenden van, ezt a száraz eledelt jutalomfalatnak használjuk, séta, tréning, munka során. Bevált, érzékeny hasú kutyusunknak semmi baja tőle.
|
Szeretjük....
Továbbra is szeretik a kutyáim. Nálunk vigyázni kell az adagolással, mert hamar híznak tőle az ebgyerekek. Tényleg jó lenne, ha MINI pelletekkel is kapható lenne, mert a 2,20 kg-os yorkie lányomnak és a 6 kg-os pekingimnek is csípőfogóval kell felaprítanom az adagjukat.
|
Szeretik
4 kutya eszi, mindenkinél bevált. Megszüntette egyik pekingimnél a bűzmirigy gondokat. Egyetlen problémám, hogy még a 6-7 kg-os kutyáknak is aprítani kell, mert kicsi fogazatukkal/pekingik/ nem tudják elrágni a darabokat. Jó lenne MINI pelletméretű is, mert nem csak nagytestű kutyák vannak!!!
|
Nagyon szeretik
Rengeteg féle tápot kipróbáltam, konkrétan a szomszéd Nagyon jól él, mert már fél éve nem kell a kutyának kaját vegyen. Minden hónap egy kínszenvedés volt, hogy a kutya egyen. Ez az egyetlen, amit szivesen megeszik, mindig elfogyik, pedig hihetetlen rossz evő. A szőre gyönyörű tőle, illetve kb fele annyi kell belőle, hogy ne legyen kövér.
Nem vált be
Folyamatosan mocorgott tőle a kutya hasa (értsd: vegyi bomba :)), közel sem vált be annyira mint a többi Markus Mühle.
|
Nem vált be
Csirke allergiás argentin dognak rendeltem. Sajnos kiderül, hogy a kacsára is allergiás. Szerencsère a másik kutyusunk meg tudja enni, neki bevált, nagyon szereti, úgyhogy ö fogja kapni.
|
Nem vált be
Szárnyas allergia miatt próbáltuk ki. Árkategóriájában van sokkal jobb minőségű táp is. Nekünk nagyon nem vált be. A végtermék mennyiségét tekintve, szinte ugyan annyi volt, mint amennyit megevett, a napi 1 max 2 széklet helyett, napi 4 adag kupacot is termelt...
|
Szeretik a kutyusok
Szivesen fogyasztjak a kutyusaim, pedig nagyon valogatosak. Szepek, egeszsegesek tole. Az eloirtnal kicsit kevesebbet kell adnom belole, hogy tartsuk a testsulyt.
VÁLOGATÓS ÉS ÉTELALLERGIÁS
A Rhodesian ridgeback kutyám nem csak ételallergiás, hanem nagyon rossz evő is. De ez a táp nagyon hamar elfogy a táljából. Nagyon szívesen eszi.
|
Szeretik
Ír farkaskutyáimnak veszem egy ideje ezt a tápot és mondhatom, hogy nagyon szeretik. Amikor elérkezik az etetés ideje már sorban állnak a táljaiknál. Azt vettem észre, mintha a bundájuk is szebb lenne mióta áttértem erre az eledelre.
