
20 értékelés a következő termékről:Lukullus gazdaságos dupla csomag 2 x 10 kg
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (20)
|
Valóban jó
Régóta kerestem megfizethető árú tápot, ami nem tartalmaz csirkehúst, búzát és kukoricát és mindeközben hidegen sajtolt. Szerencsére a kutyámnak is nagyon ízlik, bár előtte is mindent megevett, így ebben nincs nagy különbség. Talán, ahogy korábban is jelezte valaki, a végtermék mennyisége lett több.
minőségi táp
enyhe, kellemes illatú, könnyen rágható szárazeledel. ideális mennyiséggel formában tartható az állat. a széklet mennyisége ugyan kicsit több, mint a korábban adott luxustápnál, de határozottan jobb, mint bármelyik másik, ezelőtt nekik adott bolti tápnál. a kutyák is imádják, sorbanállnak érte.
nem az igazi :(
Sajnos egyik kutyánk sem jutott a zsák végére. (10kg-os tacskó és terrier keverékek, akik általában mindent eltakarítanak, ami a táljukban van) Kb. 2 hétig ették, utána kikerülték, visszautasították. Az összetevőire nem lehet panasz, viszont az illata, formája - és valószínűleg az íze - nem ínycsiklandó. Préselt hengerek, amiknek a formáját, állagát a rágcsálótáphoz tudom hasonlítani.
|
Ár-érték arányban kiemelkedően jó!
Ár-érték arányban a legjobb táp, amivel találkoztam. Nagyon szimpatikus a hidegen sajtolt eljárás, amivel készült. Az eledel formája először fura volt a kutyusomnak, de legalább rágásra készteti. Na meg imádja az ízét! Csak ajánlani tudjuk :)
|
eszegeti
Rendkívül válogatós kutyám van. Nagyon kevés tápot hajlandó megkóstolni. Képes napokig éhezni, akkor sem hajlandó megenni. Ezt a tápot eszegeti, ízlik neki. Remélem tartósan szeretni fogja. Az összetétele és az állaga jónak tűnik.
|
nagyon elégedett vagyok
Mind az öt kutyàmnak izlik, és a végtermék is jo.Nincs hasmenés.
Lukullus pézsmaréce & bárány
Egy korábbi hírlevelükben láttam a márkát és meggyőző volt a leírása. A kutyámnak ízlik.
Lukullus
Egészséges, jó összetevőkkel.
marha & pisztráng
Örülük, hogy van benne hal, viszont nincs erőteljes hal illata.
Lukullus charolais marha & pisztráng
Végre nem kell 2 féle tápot vennem, hanem vanbenne marha és hal is. Kellemes az illata az összetevői pedig magukért beszélnek.
|
Lukullus charolais marha & pisztráng
Nekünk nagyon bevált a táp. Fél éve adom a kutyámnak és ez az első táp amitől nincs kellemetlen lehellete a kutyámnak.
|
Mint a szabad természetben
Bundás igazi család-kedvence, amolyan bennalvós "szobakutya". De a táplálásánál én azért mindig igyekszem figyelembe venni, hogy mit ettek az ősei, s mi lenne neki is igazán természetes. Valahol olvastam, hogy sok kutyabetegség származhat abból, hogy nem a megfelelő ételt kapja a kutya. Ez a Lukullus nagyon természetesnek hat, szívesen megveszem Bundásnak, szeretném, ha még sokáig maradna ilyen jókedvű, barátságos és egészséges.
|
Mint a szabad természetben
Bundás igazi család-kedvence, amolyan bennalvós "szobakutya". De a táplálásánál én azért mindig igyekszem figyelembe venni, hogy mit ettek az ősei, s mi lenne neki is igazán természetes. Valahol olvastam, hogy sok kutyabetegség származhat abból, hogy nem a megfelelő ételt kapja a kutya. Ez a Lukullus nagyon természetesnek hat, szívesen megveszem Bundásnak, szeretném, ha még sokáig maradna ilyen jókedvű, barátságos és egészséges.
|
Ez végre ízlik
Sweety valóban édes spániel, ám meg kell hagyni, ritka válogatós egy jószág. Sorra próbáljuk ki a tápokat, sokszor még a jónevű eldeleket is otthagyja. Ez viszont valamiért tetszik neki. Talán kiérzik belőle valamelyik gyümölcs íze, vagy valóban különleges páros a marha-pisztráng - nem tudom, de örülök, hogy végre valamit jóelsően elfogyaszt a mi kis kuytusunk.
|
Ez végre ízlik
Sweety valóban édes spániel, ám meg kell hagyni, ritka válogatós egy jószág. Sorra próbáljuk ki a tápokat, sokszor még a jónevű eldeleket is otthagyja. Ez viszont valamiért tetszik neki. Talán kiérzik belőle valamelyik gyümölcs íze, vagy valóban különleges páros a marha-pisztráng - nem tudom, de örülök, hogy végre valamit jóelsően elfogyaszt a mi kis kuytusunk.
|
Jó a fogaknak
Mivel nagyobbak as zemek így szerencsére rágásra készteti a kutyámat így nem falja már a vasoráját. Szerencsére jól is torelálja. legközelebbis ezt fogom venni. Kicsit drága, de megéri az árát.
|
Jó a fogaknak
Mivel nagyobbak as zemek így szerencsére rágásra készteti a kutyámat így nem falja már a vasoráját. Szerencsére jól is torelálja. legközelebbis ezt fogom venni. Kicsit drága, de megéri az árát.
|
Elégedett vagyok
Az eurázsiai kutyusom nagyon szereti és jól torelálja. Korábban más tápoktól gyakran volt hasmenése. tetszik, hogy két különböző ízű a csomag, így változatosan keverhetem a tápot.
|
csak ajánlani tudom
Mindkét kutyánk szívesen eszi és gyönyörű csillogó bundájuk van. Az egyiknek ezelőtt allergiája is volt, de már ez is eltűnt.
|
csak ajánlani tudom
Mindkét kutyánk szívesen eszi és gyönyörű csillogó bundájuk van. Az egyiknek ezelőtt allergiája is volt, de már ez is eltűnt.
