
4 értékelés a következő termékről:Brit Premium by Nature Adult S
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (4)
|
Minőségre jó de nem az a “kérek még nyami”
Szárazabb mint például a brit care, a szemcséi nekem a gabonagolyókra emlékeztet. Széklet jó tőle legalább.
Viszont nem újra rendelős
kistestűeknek tökéletes
8 kilós, nem túl erős allkapcsú kutyusomnak vettem és nagyon bevált. Különösen annak örülök, hogy ilyen pici szemű az eledel, így könnyebben el tudja rágni és látszik is rajta, hogy szívesebben fogyasztja, mint a nagyobb szeműeket. Az emésztése és széklete is teljesen jó tőle, nem vakarozik. Egyszóval tökéletes.
|
Nagyon jó termék
Elősször vettünk. Két csivavám szereti.
|
Ár érték arányban megfelelő
Innen még nem rendeltünk,viszont biztos fogunk,évek óta eszi a Yorkim,imádja illata is jó és összetevőkben megfelelő. Ára is teljesen megfelelő
