
12 értékelés a következő termékről:bosch HPC Junior bárány & rizs
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (12)
|
Méreg drága lett és a kutya utálja
20e Ft volt egy pár hónapja. Most 27e. Plusz kb. 2 hónap után a kutya utálja. Nekünk nagyon nem jött be.
|
3 csillagot kap, mert brutálisan nagyon a szemek.
Fura, hogy mini, medium, nagy testű kutyáknak ugyan azt a méretű tápot ajánlja a bosch. Jó a táp, de már teljesen utálja a kutya. 7 kiló táp maradt a nyakunkon. Át is álltunk a minire. Ugyanaz, az 5% birkahús nélkül.
|
ár érték kiváló
A legolcsóbb termék amitől a dobink széklete megfelelő, emellett szerintem hozza azt amit leírtak róla!
|
Bosch
A 3 és fél hónapos kuvaszom nagyon szereti, most váltok maxi juniorra, természetesen BOSCH
|
Kiváló
Berni pásztor kutyusunk van aki most 4 hónapos.
nagyon szereti és szépen növekszik tőle gyönyörű szőrzettel rendelkezik!
Kutyusunk székleteinek száma is normalizálódott!
|
Németjuhász - jó választás
Kölyök németjuhászomnak többször kiújult egy duzzanat a könyökén (nyálkatömlő gyulladás) , próbáltuk mindenképp elkerülni a műtétet. Végül egy állatorvos ajánlásával váltottunk joseráról boschra (többek között a zöldkagyló kivonattartalma miatt) és egy spéci fekvőhelyet is kapott innen (ortópédiai kutyaszófa). A duzzanat azóta teljesen elmúlt és nem újult ki! Reméljük így is marad. Sokan azt mondják nem szabad túl "erős" tápot használni, de nekünk a bosch nagyon bejött. Csak ajánlani tudom.
|
Zodiack
*****
|
Zodiack
*****
Bosch Junior
Jónak találom a tápot. Francia bulldogom eszi.
bárány & rizs
1 hónapja adoma kutyámnak és elégedettek vagyunk.
Bosch Junior bárány & rizs
Nagyon laktatónak tünik, a krokettek megfelelő méretűek.
|
Bosch Junior bárány & rizs
Egy ismerősöm ajánlotta ezt a kutyatápot és én is nagyon meg vagyok vele elégedve. A kiskutyámnak annyira ízlik, hogy percek alatt kiüríti a tálkáját!
