
2 értékelés a következő termékről:bosch Mini Junior
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (2)
|
Nagyon jó!
Nagyon jó táp a kutyusom 2 hónapja kapja semmi baja nem volt tőle és még ízlik is neki
|
Bosch Junior Mini
Többféle tápot kiprobáltam de csak a Bosch tudott igazán meggyőzni. Kutyámnak ízlik és mióta ezt a tápot kapja semmi gond nem volt az emésztésével, ugyhogy szerintem ez egy 5 csillagos termék!
