
12 értékelés a következő termékről:TIAKI Comfy Dots kutyakabát
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (12)
|
Nem véletlenül olcsó
A másodikat vettem hátha először belenyúltam, de ez is ugyanolyan. Kétszer lehet kb felvenni és a tépőzár semmit nem zár olyan gyenge minőségű . Esik le a kutyáról a ruha, vihetem ezt is a varrónőhöz .
könnyű ráadni
ez az egyetlen ruhadarab, amit nem utál. kicsit eláll a combnál de legalább nagyon könnyű ráadni és ahol fed, ott meleg.
|
Hideg ellen
Jó a méret, bélelt. Könnyen fel lehet adni a kutyusra. Mi meg tudunk is aláöltözni ha szükséges.
|
Praktikus
Jó puha bélés egyszerű raadni de sajnos nekünk nagy lett
|
Kutya kabát
Méretére is tökéletes és anyagra is. Vastag és puha jó meleg.
|
Szuper meleg
Nagyon szép és meleg kabát. Könnyen rögzíthető. Puha, nem merev.
|
Tacsi kabát
Puha bolyhos belsőrész, könnyen tisztítható külsőrész. Két tépőzárral hamar fel és levehető, könnyű viselet.
|
Nagyon jó
Az én pici tacsimnak egy nagyon kicsit nagy de nagyon szép és meleg és nem utolsó sorban a viselője is szereti
|
Szuper!
Olyan, amire számítottam! Cuki, jó minőségű, könnyen felhúzható és a 35-ös méret tökéletes lett az 5,7kg-os törpetacsinkra:)
|
Imádom
Pici tacsimra 40cm-es ruhát vettem, annyira jól áll neki, pont méret, és olyan jó puha♥️
|
szabci93@gmail.com
Tökéletes lett a standard méretű tacsimra az 50-es méret. Mintha rászabták volna. Nagyon nehéz rá téli kabàtot vennem így örülök, hogy itt sikerült. Szuper meleg bélése van, vízlepergetős anyagból készült.
|
Kutya kabát
5kg-os kutyámnak picit nagy, de amúgy jó minőségűnek tűnik, könnyen rá tudtam adni.
