
6 értékelés a következő termékről:HUNTER Norwegian Racing kutyahám
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (6)
|
Kedvenc hám
Nagyon szuper hám, nem töri, nem nyomja a kutyust seholsem. Szuper a csat és a biztonsági zár rajta.
dzsudit0501@gmail.com
Nagyon jó, praktikus, gyorsan fel/ le vehető, biztonsági csattal. Anyagi is erős, belül bélelt, puha, kutyának könnyű viselet
|
Hunter kutyahám
Nagyon köszönöm a lehetőséget, megkaptam az XL-s hámot. Azonnak felpróbáltuk, tökéletes a méret, az egész úgy ahogy van. Szamojed kutyámnak jobbat el sem tudnék képzekni. Nem töri a szőrét össze, puha bélelt az anyaga. Nagyon csinos, és ami a fontos jól is érzi magát benne. Már abban voltunk sétálni. Köszönöm szépen. Csak ajánlani tudom!
|
jó minőség, egész olcsón
Amikor megkaptuk rögtön felpróbáltuk tökéletes a méret elsőre is tetszett neki nagyon jól tud benne mozogni. Kocogáshoz is próbáltuk már, arra is tökéletes
|
Hám
Masszív, strapabíró, erdei túrán át, sziklát mászni, sétához, az autóban is bevált. A fogantyú kézre esik, könnyen meg lehet fogni. Fényvisszaverő csíkja segít láttatni a kutyát még gyenge fényben is. Kényelmes, a csatt közel esik a mellső lábhajlathoz de megszokta a kutyám. Ajánlom ha valami kiváló minőségű, jó árú hámot keres. A csatt, patent, karika, mind jó minőségű. A hám a mellrészen párnázott, nem vág.
|
kutyahám értékelés
én nem rég vásároltam de nagyon praktikus jól fegyelmezhető vele a kutya.bármilyen helyzetben .nagyon megvagyok elégedve a termékkel .
