
31 értékelés a következő termékről:Royal Canin Maxi Adult Mousse
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (31)
Valódi gazdik tapasztalatai
AI által generált összefoglaló a vásárlók által írt értékelések alapján
A Royal Canin Maxi Adult Mousse kutyaeledel igazi ínyencség a nagytestű kutyák számára! Az értékelések alapján a kutyák azonnal elfogadják, és élvezettel fogyasztják az ízletes, habos állagú tápot. A kellemes illat és a könnyű keverhetőség a száraztáppal különösen vonzóvá teszi. A gazdik elégedettek a termék minőségével, és szívesen ajánlják másoknak is. A kutyák lelkesedése és az étkezések iránti örömük minden nap öröm nézni!
|
Ízletes nedves táp még igényes fajták számára is
Két pireneusi hegyikutya tulajdonosaként eleinte szkeptikus voltam, hogy a Royal Canin Maxi Adult Mousse megfelel-e az igényes ízlésüknek. Legnagyobb meglepetésemre mindkét kutya rendkívül pozitívan reagált az új eledelre. A krémes állag különösen vonzónak tűnt számukra. Néhány pozitív változást is észrevettem a kutyáimon. Az emésztésük észrevehetően javult; az ürülékük szilárdabb és formásabb lett, a szőrük pedig fényesebb.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Szuper eledel a nagyoknak!
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amelyet a termék 3 hetes használata alapján alakítottam ki.
A kutyám, egy hatéves német juhász, nem mindig eszik meg mindent, már sok mindent kipróbáltunk, ezért nagyon kíváncsi voltam, hogy vajon ízlik-e neki, és megeszi-e. Rövid szaglászás után viszonylag gyorsan a gyomrában landolt, és elfogadta. Az emészthetőség jó volt, nem volt semmilyen probléma.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Ízletes nedves táp a kan kutyánknak.
1,5 éves ridgeback kan kutyánk azonnal szívesen elfogadta az eledelt. Már az első konzerv kinyitásakor feltűnt a kellemes illata, és a puha állaga is nagyszerű, például amikor nedves és száraz eledelt keverünk, tökéletesen össze lehet keverni.
Ezt az értékelést egy ingyenes minta átvétele után írtam. Az értékelésem tartalma őszinte véleményemet tükrözi, amelyet a termék 3 hetes használata alapján alakítottam ki.
zooplus.de oldalról fordítva
|
A kutyám imádja.
A Royal Canin Maxi Adult Mousse kiváló választás nagytestű kutyák számára. Ezt a terméket a dalmatámnak választottam, és nagyon elégedett vagyok a minőségével. A habos állag tökéletes: könnyű, könnyen ehető és nagyon ízletes. Még az én válogatós kutyám is imádja.
Amióta ezt használom, észrevettem néhány jelentős javulást Patriotnál. Jobban emészti az ételt, a szőre fényesebb lett, és általánosságban jobb formában van.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Krémes és ízletes hab.
Ez az értékelés egy ajándékba kapott termék kipróbálása után készült. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után.
Van egy német juhászkutyám, akit nehéz kielégíteni, és az etetés gyorsan kihívássá válhat. Néhány napos átállás után a habos pástétomot elfogadta! A doboz kinyitásakor nincs kellemetlen szaga, ellentétben néhány másikkal, és a hab állaga egyenletes.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Finom!!!!
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amelyet a termék 3 hetes használata alapján alakítottam ki. Egyszerűen csak szerettem volna valami jót adni a lánykáimnak. Az eledel jó illatú és jól néz ki, a lányok alig várják minden nap, hogy kapjanak belőle. Úgy tűnik, nagyon ízlik nekik, és jól is tolerálják. Teljesen elégedett vagyok. Újra megvenném.
zooplus.de oldalról fordítva
|
A lányoknak ízlik.
A csajaim imádják
Értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amelyet a termék 3 hetes használata alapján alakítottam ki. Egyszerűen csak szerettem volna valami jót adni a csajaimnak. Az eledel jó illatú és jól is néz ki, a csajaim alig várják minden nap, hogy kapjanak belőle. Úgy tűnik, nagyon ízlik nekik, és jól is tolerálják. Teljesen elégedett vagyok. Bármikor újra megvenném.
zooplus.de oldalról fordítva
|
A csajaim megőrülnek érte.
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amely a termék 3 hetes használatán alapul. Egyszerűen csak szerettem volna a csajaimnak valami jót adni. A táp illata kellemes, és jól is néz ki, a csajaim minden nap alig várják, hogy kapjanak belőle. Úgy tűnik, nagyon ízlik nekik, és jól is tolerálják. Teljes mértékben elégedett vagyok.
zooplus.de oldalról fordítva
|
A összetétel számomra megfelelő, csak nem teljesen a kutyánk ízlésének megfelelő.
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amely a termék 3 hetes használatán alapul.
Az Appenzeller pásztorkutyánk teljesen odáig volt, amikor megérkezett a Royal Canin maxi L konzerv. Nikánk mindig este kap konzervet, miután sétáltunk vele, napközben pedig száraz tápot eszeget. Az eledelnek kellemes illata van, és egy massza, amely...
zooplus.de oldalról fordítva
|
Jó termék.
Ezt az értékelést egy ajándékba kapott termék kézhezvétele után írtam. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után. Ezt az értékelést egy ajándékba kapott termék kézhezvétele után írtam. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után. Nagyon jó élmény volt ezzel a termékkel, a német juhászkutyám imádja! A tál gyorsan kiürül, szerintem a pástétom egy picit ragad, az illata viszont tökéletes, egyáltalán nem erős. Érdemes kipróbálni szószos változatban.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Jó termék.
Ezt az értékelést egy ajándékba kapott termék átvétele után írtam. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után. Ezt az értékelést egy ajándékba kapott termék átvétele után írtam. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után. Nagyon jó tapasztalat ezzel a termékkel, a német juhászkutyám imádja! A tál gyorsan elfogy, szerintem a pástétom egy picit ragad, az illata viszont tökéletes, egyáltalán nem erős. Érdemes kipróbálni szószban!
zooplus.de oldalról fordítva
|
Egészséges kutyáknak hosszú távon önálló tápként nem jó.
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amely a termék 3 hetes használatán alapul. Megérkezett a táp. Kinyitottam, és odaadtam a kutyámnak, Daisy-nek (38 kg), hogy megszagolja. Azonnal nagyon lelkes lett. Élvezettel el is fogyasztotta, de sajnos úgy gondolom, hogy hosszú távon ez a táp nagyon drága. Még akkor is, ha akciós volt. A táp állaga sem túl jó, mert m...
zooplus.de oldalról fordítva
|
Elégedett
Lehetőségem volt kipróbálni a Royal Canin Sensory Smell nedves tápokat. Először is, a szószos állag inkább zselés, mivel nagyon tömör. A macskáimnak ízlett, beleértve a nőstény macskámat is, aki általában nem kedveli a nedves tápokat, bár ő csak keveset evett belőle. Az illata nem kellemetlen, és a macskáim széklete tökéletes. Ezért ajánlom ezt a terméket.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Elégedett vagyok.
Lehetőségem volt kipróbálni a Royal Canin Adult Maxi Mousse nedvestápot, amelynek állagát a kutyám nagyon kedveli, az ízét szintén. A kutyám jól tolerálja, és már követeli, amint meglátja a dobozt. Elégedett vagyok ezzel a termékkel.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Étvágygerjesztő!
Ez az értékelés egy ajándékba kapott termék kézhezvétele után készült. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után.
Először is, a rendelés a partneroldalon nagyon gördülékenyen zajlott. Az ár vonzó.
A 4 éves beauceronom először az illatot értékelte nagyon! Csábító! Lehetetlen volt nyugton tartani! 😅
Viszont a habot kinyomni a dobozból kicsit macerás! De amint a tálba kerül, nyam! A kis falánk azonnal akcióba lendül.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Puha nedves eledel, jó elfogadottsággal
Ez az értékelés egy ingyenes minta átvétele után készült. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amelyet a termék 3 hetes használata alapján alakítottam ki. Az első benyomásom a Royal Canin Maxi Mousse nedves táp kapcsán pozitív: a csomagolás modern és igényes hatást kelt. A kutyánk, egy 1,5 éves Rhodesian Ridgeback kan, nagyon válogatós az ételek terén. Az első konzerv kinyitásakor az illatot kifejezetten jónak találtam, és a konzisztencia is kellemesen lágy volt.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Alig kerül a tálba, már el is tűnt.
Ezt az értékelést egy ingyenes minta kézhezvétele után írtam. Az értékelésem tartalma az őszinte véleményemet tükrözi, amely a termék 3 hetes használatán alapul. Általában nem vagyok nagy rajongója a konzervtápoknak, mert gyakran nem néznek ki túl jól, és az illatuk sem mindig kellemes. Amikor először kinyitottam a Royal Canin Maxi Adult Mousse-t, kellemesen meglepődtem. Az illata egészen rendben volt, és finoman aprított, mousse állagú volt, ami valószínűleg a nevét is adja az eledelnek.
zooplus.de oldalról fordítva
Jó és finom eledel
Tesztelési célból kaptam a terméket, és kipróbáltam a kutyám, Cleo (40 kg) számára. Nagyon jól elfogadta, semmilyen átállási probléma nem volt, és nagy étvággyal ette meg. A minőség valóban jónak tűnik.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Egy élvezet
A kutyám igazán szereti ezt a nedves eledelt. Nagy étvággyal eszi, és még többet kér belőle. A csomagolása praktikus, bárhová magammal vihetem, és nyitva is jól eláll a hűtőben. Tele van jó összetevőkkel, amelyek hozzájárulnak a kutyám jólétéhez. Ajánlom!
zooplus.de oldalról fordítva
|
Tesztelve és jóváhagyva
Ezt az értékelést egy ajándékba kapott termék kipróbálása után írtam. A véleményem őszinte tapasztalataimat tükrözi 3 hét használat után.
Ubby és Olga azonnal megszerették ezt az ínycsiklandó habot, amelyet könnyű összekeverni a száraztáppal, és nagyon étvágygerjesztő. Az étkezések iránti lelkesedésük minden alkalommal öröm nézni! Emésztési problémát nem tapasztaltunk, csak boldogan elfogyasztott ételeket. Ajánljuk ezt a finomságot, hogy változatosabbá tegyük kedvenceink étrendjét.
zooplus.de oldalról fordítva
