
11 értékelés a következő termékről:Lukullus mediterrán tasakok 6 x 300 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (11)
|
Tökéletes
15 éves Yorki kutyusunknak adjuk,teljesen megfelel!
|
Imádják.
A kutyáim imádják örülök h rátalaltam illata szuper állafa us rendbe van.
|
Minőségi termék!
Kutyusaim nagyon szeretik,szívesen fogyasztják,emésztési problémát egyáltalán nem okoz náluk.Kinézetre illatra,összetételre is minőségi termék.
|
Hasmenés
A tacsim mind a hat íztől lágyat ürített, bár örömmel fogyasztotta. Nem veszem újra emiatt.
|
Lukullus mediterrán tasakok
Minőségi termék, nagyon jó az illat érződik rajta, hogy minőségi hozzávalókból készült magas hústartalommal. Sajnos azonban a csomagolása megtévesztett, azt hittem sokkal zselésebb lesz az állaga, így könnyebben adagolható lesz.
|
Lukullus mediterrán
Mi is visszaterő lukullus vásárlók vagyunk, jó illatú, állagú, összetétel szuper! Kutyám finnyás ez az egyetlen nedves táp 2 éve, amit szívesen megveszek, mert ez elfogy. A bárányosat nem kedveli de ha nehezen is, de elfogy :) a száraz tápjai is szuper jók!!
|
Remek
Nekem nagyon szeretik a máltai kutyáim. Igazából mást nem is szívesnek esznek meg nedves tápból.
Elégedett vagyok a termékkel. Jó illatú, remek minőség.
|
Nagyon fimom
A kutyáim nagyon szeretik! Gyorsan elfogy!
|
Szuper Food
2 AmStaffom imádja!! Bár én nedves kaját kizárólag száraz kajával adom, önmagában soha, hát... mit mondjak, :) még a tálat is megeszik mikor megérzik. Én a 300g-os kiszerelésű tasakosat veszem mindig, számomra ez nagyon kényelmes. Elfelezek a 2 kutyinak egy tasakot és így nem kell tárolni a hűtőben és mindig frisset nyithatok nekik. Húsrészaránya is magas, ami a legfonosabb szempont. Szóval nekünk bejött!
|
Cuki kedvence
Rendszeresen vásárolom Cuki nevű kistestű válogatós kutyámnak aki imádja.A nagyobbiknak is adok bár neki más kiszerelésben vásárolom, mert 40kg-os kutyának nem igazán gazdaságos ez a kiszerelés :) De azért lesben áll ha kinyitok egyet...
|
Gyorsan felszolgálható
A csomagolást könnyű kinyitni, kis nyomással az egész tartalom egyszerűen a tálba nyomható. Nagyon jól néz ki és még jobb az illata.
