
13 értékelés a következő termékről:animonda GranCarno Original Adult 6 x 800 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (13)
|
Gyenge minőség
A kutyám eddig ezt szerette a legkevésbé. Nem eszi egyáltalán. Az állaga sem túl megnyerő.
|
Kiváló
Kiváló, nem úszik a lében, nagyon korrekt termék.
|
SZUPER
Kiváló minőségű, bármelyik összetételűről is legyen szó! Tele nagy, darabos húsokkal, és finom az illata. Mindig befal Noki kutyánk egy-egy egész dobozt reggel és este. :-))
|
Nagyon jó
Eddig ez a konzerv vált be a legjobban. Egyik kutyám sem hagyja soha ott.
|
Nekünk ez a termék nagyon nagyon bevált
A kiskutyáknak naponta ebéd kor adom és nagyon finom mindig megeszi táppal együtt A kis kutyusom ezt imádja mindig amikor meglátja a zölddel konzervet mindig mindig ugrál hogy adjam már neki
|
Gran carno
Nagyon jó minőségű nedves táp, és jó áron van . Ebben a kategóriában , minden hasonló összetevőkkel rendelkező konzerv , drágább . Mi már csak ezt vesszük 28 kg- os kutyánknak.
Jó márka - jó ár
Talán ez a leggazdaságosabb, ami ugyanakkor minőségi is. Illatra, állagra, látható összetétel alapján is szuper és a kutyus is imádja. Ráadásul jó ízésítések vannak összeválogatva, nehéz ráunni. :)
|
Jó ár-érték arány
A cicáinknak szintén Animonda termékeket vásárolunk a relatív magas hústartalom ellenére kedvező áruk miatt. A kutyánál is ezért döntöttünk így. Az elfogadási arány nálunk100%-os és eddig nem okozott emésztéssel kapcsolatos panaszokat sem.
Animonda GranCarno
Szívesen adom a kutyámnak, mert magas arányban tartalmaz húst.
|
Kiváló nedvestáp
Próbáltunk már sokféle nedvestápot, a két kutyusnak mégis ez ízlik a legjobban. Hiába, a sok finom husi a lényeg. Mert mindegy, milyen fajta, csak jó sok legyen belőle.
|
Elégedettség
Nagyon meggyőző már a kinézete is. Misi kutya óriás sebességgel tudja eltüntetni a kutyatálból. Eddig mi csupa jót hallottunk és tapasztaltunk róla.
Marha & vad
A kutyám kedvence a Marha & vad variáció. Mindig előre leeszi a száraztáptól, utána persze várja a repetát.
Animonda
Angol bulldogomat szó szerint megbabonázta az Animonda. Fényesre nyalja minden etetés után a tányért ha ezt kapja.
