
5 értékelés a következő termékről:GRAU Stress tabletta
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (5)
|
szabbie93@gmail.com
Sajnos nem vált be, némi “nyugodtságot” észleltünk, de a célt nem érte el. Napi 2 db tablettát adtam belőle, nem ajánlom.
|
Gyenge
Sajnos, nekünk nem vált be. :(
Puszedli és az epi
Sajnos epilepsziás kutyusunk még a nagy zajokra is érzékeny, így használjuk. Valamennyit segít, de nem egy gyógyszer hatását kell keresni a termékben. Ez csak rásegítés.
Antistressz tabletta
Sajnos nálunk semmilyen hatás nem volt érezhető.
Antistressz tabletták
Ahogy beült a kutyám a kocsiba hosszabb útra végig lihegte az egészet,ami neki elég kimerítő. Gyógyszert nem akartam neki adni, inkebb ezt az alternatív változatot választottam. Követve az utasításokat tökéletesen használ. Nem liheg a kocsiban, de szerencsére nem is bódítja be, mint más szerek.
