
17 értékelés a következő termékről:Pamutkötél állatfigura
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (17)
|
10 percet sem volt egyben
Sajnos a termék nagyon gyenge, 10 percig sem bírta, csalódás volt..
Sajnos csalódás volt
10 percig sem tartott ki. A kötél gyengén van csomózva így a kölyök kutya percek alatt szétszedte és ment a kukába
|
Zsömi 3. Áldozata
Karácsonyra rendeltem kis tacsimnak, nos a kibontást követő 3. napon amorf formát öltött. Nem túl hosszú életű kistestű kutyáknál sem :) mivel ajándékpontokból vettem nem nézem a ló fogát, de 3napnál többet vártam tőle.
|
Kötél maci kistestű kutyáknak
Nekem közepes termetű kutyám van. Neki vettem, de 1 perc alatt szét rágta. Ebből azt hiszem, inkább kis kutyáknak, kis testű kutyáknak való inkább.
|
10 percen belül meghótt
A 9 hónapos, 2.5 kilós vér-yorkie-m pár perc alatt szétrágta. Fogakkal rendelkező doggóknak nem ajánlom :)
1 percig élt
nekünk nem vált be, sajnos 4 hónapos whippetünk kb egy mozdulattal lebontotta - szerette, szívesen játszott vele, de miután szétbomlott már veszélyessé vált a kis pamutszálak miatt
|
Gyenge
Sajnos a 2 hónapos vizslánk fél óra alatt szétbontotta, pedig más játékok bírják. Egyébként nagyon aranyos játék.
|
nagyon jó
Nagyon jó! Láttam az előző kommenteket, de azt is láttam a képeken, hogy nagytestű kutyákhoz rendelik. Ez a játék kistestű kutyáknak lett kitalálva, nem csoda, hogy a nagyok széttépik. Az én kis yorkimnak pont tökéletes😄
|
Rossz
Nagyin rossz minőség. Kedden kaptam meg délután a terméket, és tegnapra (egyazon hét csütörtök) már szetbontotta a kiskutya, egy kistacsko.
|
Könnyen szétfoszlik
Sajnos, ez a kutya játék nálunk már az első nap elkezdett szétjönni. De a kutyusunk nagyon örült neki. Nagyon sokat rágja /tépi. Most az 5. napnál járunk és játék majomnak már nincs feje. 😅
|
Kb. negyed óra
Hát nem tartott sokáig
|
Nem tartós.
Körülbelül 15 percig tartott ki.
|
Hamar szétfoszlott
Sajnos kb 5 perc alatt megbontotta a kutyi :( pedig tetszett neki
|
.....
10 perc kellett hogy megbontsa a kutyusom és már szedte is szét
Pamutkötél állatfigura
Nem érdekelte a kutyust és mikor rávettük a rágcsálására, hamar szétfoszlott.
|
5 percig bírta egyben
A kutyánk nagyon örült neki, mikor megkapta, nagyon tetszett neki a játék, azonnal rágcsálni kezdte, de sajnos 5 percen belül meg tudta bontani a csomózást, és máris darabokban volt a termék. Sajnálom, hogy nem bírta tovább. :(
|
Fáncsy
Mókás jószág és tartós. Lehet cibálni reggeltől-estig. :)
