
33 értékelés a következő termékről:Puha párna kutyaboxba
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (33)
|
Kutyafekhely
Nagyon szereti a kutyusom! Jókat alszik benne.
|
Hugo a kiskutyám imádja
A kiskutyám imádja😍!Volt már sok ágya ,de egyiket sem szerette így!Nagyon puha ,és jó anyagú!Csak ajánlani tudom🐾
|
Takarítás
A termék kényelem szempontjából szuper de!!!: nekünk 2 hónap után kiszakadt, a tisztításról már nem is beszélek egy kölyök kutya véletlen bepisil lehet is kidobni mert hogy ezt ki nem lehet takarítani rendesen az biztos! Csalódás mert reméltük lehúzható a huzat 😔
|
Legjobb ágy
Pontosan olyan ágyat szerettünk volna, ami a kennelbe is tökéletesen beleillik, de külön is használható. 3 hónapos kölyök kutyusunk átaludja benne az éjszakákat.
|
Elegedett vagyok vele!
A kisebbik kutyánknak rendeltem, hogy tudjon miben napközben pihengetni,de a nagynak is fogok mert nagyon jó minőségű.
Kényelmes lehet
A méret tábla a termékleírásban pontos (sajnos én elmértem a helyet ahova terveztem így vissza kellett küldenem). Talán a perem az, ami nincs meg 10cm (jó esetben is csak 8cm).
Az anyag tapintása nagyon kellemes. A belső rész is puha, kényelmesnek hat. Az alsó rész jó anyagú és stabil.
Annak a kutyának, akinek nem igénye a magasabb perem, bátran ajánlom
|
Príma fekhely
Köszönjük szépen Zooplus a gyors kiszolgálást! Zarahnák nagyon tetszik az új fekhelye. 109x69x10es méretet rendeltem, ami nagytestű kutyák számára is megfelelő. Tartóssága kiderül, de a lényeg, hogy kényelmesnek tűnik és a kutya egyből megszerette.
|
Tökéletes!
Kutyusunk rögtön beleszeretett!Még csak egy hónapja nem innen vásárolt ágyát le kell cserérnünk amit az emeletre vettem…….innen rendeltem ezt az ágyikót a napaliba és most újra vennem kell ebből az emeletre is😅
|
Legjobb vásárlásunk ever!!
Nem ketrecbe, hanem ágynak rendeltem 2022. márciusban, a 90x60asat. Intenzív használatnak van kitéve, utazáskor húzzuk, stb., most 2023 decembere van és konkrétan a hibátlan szó is kevés rá.
A tisztítás miatt sokáig takaróval védtem, de nyaranta egy magasnyomásúval kitakarítjuk, és azt is bírja....
Az alsó része vastag, simán lehet padlóra tenni, és ennyi idő után a perem még mindig tart, imádja párnának is használni, meg ha leül mindig oda teszi a fenekét 😄
Egyszerűen tökéletes!
|
Kevesebb néha több
Pihe puha megsem tul meleg jo anyagu fekhely. A színe nagyon “hálás” plusz pont ezert.
|
Szuper!
Chow-chow kutyusomnak vettem az ágyat (XL méretű) egy évvel ezelőtt, aki azóta is nagyon imádja! Jó minőségű, anyagában és méretében hibátlan, mindennapi használat ellenére még most is tökéletes állapotú. Csak ajánlani tudom!
|
Bárcsak a heverőm lenne ilyen!
Gyönyörű, pihe- puha, Maxi nagyon élvezi.
Nem ketrecbe vettem és bizony nagyon csúszik.
Nincs az alján csúszásgátló. Megoldjuk.
Szívből ajánlom. ❤
|
Tökéletes
Tartós, puha, ajánlom mindenkinek
|
Artúr
Tartós, nagyon bevàlt.
|
A méretezés nem pontos!
Teljesen rendben van a matrac de kicsi lett a kennelbe (sebaj a boxba pont jó). Az M-es méretet vettem de a leírtakhoz képest kisebb. A 77x55 a valóságban 74x51. A széles párnarész miatt a fekvőfeluvalóban kicsinek tűnik. 50x29 Ezzel számolni kell!
|
Fekhely
Szuper fekhely, puha, kényelmes, a kuryusom azonnal birtokba vette. Pont akciós volt amikor rendeltem, így nagyon jó áron jutottam hozzá. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Puha és kényelmes, de...
Kényelmes, puha anyag. Tökéleseten illeszkedik a boxba. Nálunk a peremet kifejezetten szerette a felhasználó.
Viszont:
Csak olyan kutyáknak ajánlom, akik már túlvannak a mindent szétrágó korszakon. Az anyag sajnos könnyen szakad. Nálunk 2 hónapig bírta a kiképzést.
(jó hír, hogy a benne lévő töltet nem koszol, ha már kiszaggatták könnyen takarítható… :)
|
Hogyan lehet tisztán tartani?
Ez a kutya ágy szép es jó, egészen addig amíg a takarítására nem kerül a sor. De őszintén, hogyan lehet tisztán tartani??? Mosógépbe nem lehet tenni, másképp meg képtelenség takarítani + kiszárítani ha vizes lesz. Csalódás, hogy nem levehető a huzat.
Nagyon puha
Nagyon puha és vastag anyagból van viszont a méret kicsit csalódás volt hiszen az oldalsó perem sokat elvesz belőle.
77x55x10
Sima fekhelyként használjuk, nem ketrecbe és tökéletes. Masszív, puha, kényelmes. A kis kutyám imádja. Ajánlom mindenkinek.
