
22 értékelés a következő termékről:Sleepy Time kutyafekhely párnával
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (22)
Nagyon jó!
Egy Beagle kölyök kapta :-D nagyon masszív fekhely, bízom benne, hogy ez egyben marad :-)
Időtálló darab
15 év után cseréljük le egy újra az ágyat. A kutyáim imádják, kényelmes, kuckós, anyaga strapabíró, nyeli a koszt, lehúzható és mosható. A párnát kb. 8 év után memória habos matracra cseréltem, azóta még inkább szeretik a kutyák.
Németjuhászaim a legnagyobb méretű ágyban kényelmesen elférnek 😊
|
Modern, praktikus
Valóban kifogástalan ágy, ha a lakójával kompatibilis. Én sajnos a sok pozitív értékelések és a fotók alapján - nemi aggodalommal- megrendeltem. Az aggodalmam igaz lett: a magas, izmos, 27 kg-s hat és fél éves borderünknek bizony nem volt kényelmes . Kedvünkért ugyan kipróbálta , de jött is ki azonnal belőle - és mivel az ő súlya alatt nem volt tartása az ágynak, nem volt kényelmes a kilépés . Ezért úgy gondolom, hogy testesebb, nagyobb kutyának meg megfelelő méretben sem optimális .
|
Kutyaágy
Már több mint 3 éve rendeltük ezt a kutyaágyat. Kifogástalan a minősége azóta is. Napi használatban van, a kutya nagyon szereti. A párna nagyon kényelmes, puha, több éves használat során sem laposodott el. A kímélet miatt még beleterítettünk ugyan egy pokrócot. A használat szinte nem is látszik rajta, mindenkinek ajánlom.
|
Régóta használjuk, tökéletes !
2017 decemberében rendeltük meg két kutyánknak, azóta is napi, aktív használatban van és az állapota remek ettől függetlenül is :)
Levehető mosható huzat minden hol nagyon nagy plusz pont! Ha tartós, nagy , kutyának kényelmes fekhelyre vágyók az ember, ezt nyugodtan választhatja , nyugodt szívvel!
Csakis ajánlani tudjuk!
Fantasztikus!
Legyetek óvatosak a méretekkel, mivel a 80 cm a teljes hosszra vonatkozik, nem a belső ágyrészre.
Egyébként az ágy tökéletes, jó minőségű és kényelmes. :)
|
Nagyon jó
Nagyon ajánljuk,nekünk nagyon bejött
|
Kutyaágy
Azok után, hogy Tücsök kutyánk szétrágott, szétbontott egy komplett IKEA kanapét, ezt az ágyat pedig 1,5 éve NEM, csillagos ötös! Nagyon szereti.
|
Minőségi!
Párnát nehezen szokta meg, de nagyon strapabíró fekhely, érezhetően minőségi!
|
Nelson
A legnagyobbat vettem, amiben kényelmesen elfér a golden retrieverünk. Az első perctől kezdve szereti, nagyokat alszik benne. Strapabíró, masszív fekhely, és ez az első, amit nem rág szét.
|
Kényelmes
Nálunk egyből birtokba vette.Nagyon tetszik neki.Elég masszívnak tűnnek az oldalai.
Remélem a párna tartós lesz.
|
Ilona
Ma kaptuk meg a fekhelyet először idegenkedet töle Lizi kutyám de később kiprobálta és azóta ki sem lehet ugeasztani belöle nagyon imádja tetszik h fel tudja rakni a fejéta az ágy szélére
Jó puha a párna is
Mindenki nek ajálani tudom megvagyok elégedett vele az kaptuk amire számitottunk
|
Panni kiságya
Nagyon jó döntés volt ez a kiságy..mikor első nap hazaért,örömmel vette birtokba ezt a kiságyat.Azóta ez a birtoka,onnan hesszel,szemmel láthatóan élvezi.Anyaga strapabíró , Pihe-puha.Csak ajánlani tudom
|
Sleepy Time
100x700cm vizslának tökéletes
|
Tokeletes, higenikus, puha!
Sosem csalodom a zooplus termekekben. Soha.
Oszinten. Ez egy ujabb csoda darab, szuperul kiparnazva minden iranybol, szep, kenyelmes, tokeletes design, konnyen moshato huzattal, fordithato parnaval a hideg-meleg idoben. Verseket irhatnek rola. LOVE
Szuper romboló kutya :D
Valóban egy jó minőségű fekhelyről van szó, de sajnos az én kutyám valahogyan "kicipzározta" a párnatartó részét, és szétcincálta az egész párnát. Szóval a párnarész a termék gyenge pontja. A termékről pozitív véleményt kívánok adni, max. egy tanács erejéig ajánlom a vásárló gazdiknak a cipzárt valahogy rögzíteni, vagy levarrni, hogy ne juthasson a kutya a belső párnarészhez.:)
|
Kényelmes, erős és strapabíró!
Fantasztikus ágy. Nagyon kényelmes és strapabíró. Nagyon könnyű a huzatokat mosáshoz levenni és utána úgy néz ki mint újkorában. A két kutyámnak a nagy és a közepes méretet vettem meg. Nagyon ajánlom.
Sleepy Time szürke kutyaágy párnával
A párnát visszük magunkkal ha elutazunk, így Kirának kicsit megmarad az otthon érzete, mert az ágya ugyan az marad.
Sleepy Time szürke kutyaágy párnával
Kedves kis ágy. Pumba már 2 éve használja és nagyon szereti.
|
A legjobb döntés!
Puha,könnyű tisztán tartani,hamar megszárad!
Ki sem lehet robbantani Tiámat az ágyból,úgy kell könyörögni megyünk sétálni :)
