
8 értékelés a következő termékről:Ferplast Siesta Deluxe kutyakosár + Sofá zöld bársony ágybetét szettben
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (8)
|
Kiváló minőség
Kiváló minőség, a kutyám imádja, szívesen fekszik benne. Használatot és a mosást jól bírja. Könnyen porszívózható, kirázható. A szín is remek, nem kopik. Szoba bútorzatához jól passzol, nem ronda. Ár/érték arányban kitűnő választás. Csak ajánlani tudom.
|
Álom
7 kg-os Border terrier a tulajdonos és imádja. Jól elfér benne és nagyon szeret ebben terpeszkedni. A bélés bele is szuper minőség és ez a műanyag kosár is nagyon könnyű de stabil.
|
Nagyon jó
Nagyon jó kis ágy, szereti a kutyusom, kintre vettük neki a fedett teraszra. A 40 cm háthosszú kutyusomnak a 8-as méretet rendeltem és kényelmesen elfér benne.
|
Kosár
Ez a harmadik fekhely, amit innen vásárolok, a hozzá illő párnával.
Nem azért vettem ennyit, mert a többi nem jó, csak a staffim szeret több helyen heverészni, aludni és mindegyik ágy különböző.
Mindegyik fekhely minőségi, SZUPER!!!
Csak ajánlani tudom a webáruházat!
|
Szuper
A 70 cm-es kosár párnával együtt kb 50 centiméteres belső mérettel rendelkezik. Az én 45 cm háthosszú kutyusom csak összegömbölyödve fér el benne, de nagyon tetszik neki. Ő szeret kinyújtózva is feküdni de erre van másik ágya úgyhogy válogathat
|
Csodálatos
Puha, magas peremű, mosható, nem csúszik el a betét, mert rögzíthető. Az anyaga fenomenális. Tökéletes választás. A csivavámnak 4-es méretet vettem, mert mindig összekucorodva alszik. Nem szereti a nagy fekhelyeket.🥰
|
Kiváló
Óriás uszkarnak 8aa méretet vettem meg. Remélem ez kitárt jó sokaig, mert évente kell neki ágyat cserélni annyira tönkre mennek, pedig nem rág, nem ipar csak egyszerűen nem bírják ki. Ez az első műanyag ágya.
Fekhely 8-as méret
Nagyon nagyon jó. A legnagyobb méretet rendeltem (8-as) a lassan 1 éves nagytestű kutyámnak.
Nagyon szereti! ( Véletlen a legkisebb méretet (4-es) rendeltem, de az nagyon kicsi volt.) Egy nagytestű kutyának a legnagyobb méret:8-as kell!
