
25 értékelés a következő termékről:Keep Cool kutya hűtő matrac
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (25)
|
Tényleg hűsít
Amint megkaptuk, leterítettem és leültem rá a kutyával együtt. Amint megérezte, hogy hűsít, fel se kel róla. Németjuhásznak kell is ekkora méret (a legnagyobb), ki tud rajta nyúlni.
|
Kellemesen hűsítő
Szinte azonnal használatba vette az én törpim. Nem extrém hideg, hűsöcske, de minden bizonnyal eredményes, mert magától rámegy. :)
|
Nem az igazi...
Pár napig müködött, de most már nem hűt. Kutyus eleinte használta, de most már kerüli, a járólap hidegebb...
|
Pozitív
Nekünk bevált. 11 éves francia bulldog.
Egy év után…
A matrac tökéletesn működik, azonban az elős nyár végén kezdett összegyűrődni benne a zselés “párna”, ami a második nyáron csak fokozódott. Kisimítani nem lehet. Így csak ott hűt, ahol a zselé van.
|
Jól hűt
A cicámnak nem jött be, szivesebben napozik. 😅😅 Azóta én használom, kellemesen hüvös.
|
Szuper
Nagyon szuper a kis labi örül neki, habar a szélét rágcsálta szabadon. Fekhelybe került.
|
Kutyameleg elken tökéletes
Mindhárom kutyám szereti, de a legfiatalabb (10 és fél éves) szereti a legjobban. Nekünk, neki bevált.
|
Minden szép és jó volt
amíg egy szép napon bele nem kóstoltak az ebek a matracot. Szóval hód-kutyáknak nem ajánlom, de nagyon élvezték amíg volt
|
Tré
Első héten elkezdett szivárogni belőle a folyadék….
|
Szuper!
Ebben a borzasztó hőségben a legjobb választás volt ez a matrac. Maszatkám a legforróbb napokon szinte egész nap ezen feküdt. Nagyon örültem neki, mert puha is, így kényelmes fekhelyet biztosított a cicámnak, ráadásul hűvösebb volt a kis testének is ami a legfontosabb volt. Szerencsére nem kezdte harapdálni vagy kaparni.
|
Megfelelően működik
Tökéletesen működik! A kiskutyus súlya hatására fejti ki hűtő hatását, és tényleg jó pár fokkal hűvösebb így neki. Aki nem várja a csodát, hogy majd egy jégakkut kap, annak szuperül működik. Mi nagyon szeretjük.
|
Gyenge
Egy órâig kb mukodik,de utána semmi.
Hűtôből kivéve tényleg jo hideg, de addig.
|
Szuper termék.
Kicsit félve rendeltem meg; de működik.Szeretik a cicáim és felváltva használják is. Én is kipróbàltam és tényleg hüvös. A 4.emeleten panelban nagyon jó szolgálatot tesz.
|
Egy hét után kiszakadt
Két cicának vettem, keveset használták, mégis kb. egy hét után kiszakadt és szivárgott belőle a gél. Szerencsére időben észrevettem viszont így már használhatatlan a matrac. Nagyon csalódott vagyok, főleg hogy meg is ehették volna a macskák a gélt, ha nem veszem észre időben.
|
nem hűt
Nagy reményeket fűztem a matrachoz az értékelések alapján. Ebben a nagy melegben szerettem volna a baba cicámnak lehetőséget adni egy kis hűsölésre. Sajnos a matrac konkrétan semmit nem csinál, se nem hideg se nem meleg (gondolom a benne lévő trutyi már nem működik) a járólap hidegebb mint ez a matrac. Elegyengettem a kezemmel ahogy írta a használati utasítás, de nem történik semmi. Néha beteszem a hűtőbe, akkor áthűl, de csak addig hideg amíg a levegőn fel nem melegszik :(
|
Életmentő :)
Sajnos borzasztó meleg van nyáron a lakásban, amit nehezen viselt a cicánk. Mióta megvettük neki a matracot minden problémája megszűnt.
|
Kiváló
A 11 éves labradorom imádja 🙂 Hőségben nélkülözhetetlenné vált számára. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönjük a gyors szállítást 🙂
|
Szuper, magamnak is
Nagyon jól hűt. Arra gondoltam, hogy rendelek magamnak is egyet az íróasztalomra könyöklőnek. :)
|
Tökéletes
Kis nyomásra is kellemesen hűvös lesz. Mind a négy macskánk szeret feküdni rajta, úgyhogy kell még vásárolnom belőle. :)
