
5 értékelés a következő termékről:Beaphar fogápoló szett
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (5)
|
Krém szuper, de a kefe az kuka
Írtam értékelést a fogkrémről is, amit azóta is rendszeresen rendelek, mert szuper, szeretik az állatok, megkönnyíti a fogmosást.
DE! Ez a fogkefe egy botrány. Olyan kemény a sörtéje, hogy a cipőmet is sajnálnám ezzel dörzsölni. Az összes fogorvos puha fogkefét ajánl, az íny egy érzékeny szövet. Ez a fogkefe fájdalmasan durva, én se használnám. És más is jól gondolja meg, mert az nem fogápolás, hogy levakarja az ember az ínyt a foggyökérről!
|
fogkőre
Kiváló termék 2 hét alatt napi fogmosással fellazította az elég makacs fogkövet,és szépen le tudtam kaparni . Nagyon jó termék a kutyám is szereti azóta is mosunk fogat de csak heti 3x és vígan jön ha meglátja a kefét.
|
Kiváló termék
Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel és a gyors kiszolgálással!
|
:)
az én kutyám nem szereti a fogmosást...ennek ellenére a kisérlet sikeres volt a kellemes izű fogkrémnek köszönhetően!igy mar nem jelent kinzast a fogmosas!!!:)
kiváló termékek
Nagyszerű a fogkrém és még a fogkefe is!a mi bulldogunk fogát minden nap ezzel a fogkrémmel mossuk...kiváló íze van mert mindig nyalogatni akarja!
