
4 értékelés a következő termékről:TIAKI Summer kutyahordozó táska
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (4)
26. 01. 23.|Anikó
Rosszul van varrva a táska füle
Az első próbánál leszakadt a táska füle és a cica halálra rémült. A cicánk 2,5 kg volt akkor. A táska többi része nagyon jó, nagyon szép, jól kitalált, jó anyag. Csak rosszul van megvarrva és kár érte. Aki vesz ilyet, az azonnal erősítse meg a fül és a táska csatlakozásánál a táskát, nehogy úgy járjon mint mi. Utána még sokáig nagyon félt tőle. Belerakni most is nehéz, de már nem próbál menekülni, ha már benne van.
